Klest soojuspumbad

Tegutseme üle Eesti

AIT Deuchland GmbH ajalugu ulatub aastasse 1978 mil Baieri liidumaal Kasendorfis valmis esimene Alpha Innoteci soojuspumba prototüüp koostöös saksa tööstushiiglase Siemensiga. Tänaseks on tollasest väiketootjast kasvanud üks Euroopa soojuspumbaturu liidritest ja enamus tootmisest on siiani Saksamaal.

TUTVU ALPHA INNOTEC MAASOOJUSPUMBADEGA

Maasoojuspump Alpha Innotec SWC V-Line

Alpha innotec Alterra V-Line tooteseeria koondab enda alla vaieldamatult kõige laiema valiku erinevaid võimsusastmeid. V-Line maasoojuspump on saadaval lausa neljas erinevas võimsusevahemikus. Kõik Alpha Innotec maasoojuspumbad on kaugjuhitavad.

Maasoojuspump Alpha Innotec WZS V-Line

Alpha innotec Alterra V-Line tooteseeria koondab enda alla vaieldamatult kõige laiema valiku erinevaid võimsusastmeid. V-Line maasoojuspump on saadaval lausa neljas erinevas võimsusevahemikus. Kõik Alpha Innotec maasoojuspumbad on kaugjuhitavad. Toode on saadaval integreeritud boileriga (180L)

Maasoojuspump Alpha Innotec SWC On-Off

Alpha innotec on-off maasoojuspumbad – tõenäoliselt efektiivseim viis kütmiseks ning jahutamiseks. Alpha innotec on-off maasoojuspumbad on mõeldud hoonetele kütmisaluse pinnaga alates 100 m2 kuni 800 m2.

Maasoojuspump Alpha Innotec WZS On-Off (180L)

Alpha innotec on-off maasoojuspumbad – tõenäoliselt efektiivseim viis kütmiseks ning jahutamiseks. Alpha innotec on-off maasoojuspumbad on mõeldud hoonetele kütmisaluse pinnaga alates 100 m2 kuni 800 m2. Toode on saadaval integreeritud boileriga (180L)

Tee päring, anna teada rikkest, küsi lisainfot
Meie jaoks on oluline kiire ja professionaalne klienditeenindus. Selle vormi kaudu saate jätte meile teate katki läinud seadmest, oma soovist tellida seadmele hooldus või teha päring mõne huvipakkuva seadme kohta. Meie asjatundjad aitavad Teid alati rõõmuga ja vastavad Teile esimesel võimalusel.
Please enable JavaScript in your browser to complete this form.
Scroll to Top