Klest soojuspumbad

Tegutseme üle Eesti

daikin.logo

Õhksoojuspump Daikin Emura

FTXJ25

Küte kuni 70m2
Jahutus kuni 30m2

Küttevõimsus 2,8kW

Garanteeritud kütmine -20

HIND

*ilma paigalduseta

1999€
  •  

Daikin Emura FTXJ25AW

Daiki Emura FTXJ25AS

Daikin Emura FTXJ25AB

FTXJ35

Küte kuni 90m2
Jahutus kuni 40m2

Küttevõimsus 4kW

Garanteeritud kütmine -20

HIND

*ilma paigalduseta

2160€
  •  

Daikin Emura FTXJ55AW

Daiki Emura FTXJ35AS

Daikin Emura FTXJ35AB

FTXJ50

Küte kuni 120m2
Jahutus kuni 50m2

Küttevõimsus 5,8kW

Garanteeritud kütmine -20

HIND

*ilma paigalduseta

2425€
  •  

Daikin Emura FTXJ50AW

Daiki Emura FTXJ50AS

Daikin Emura FTXJ50AB

– Elegantne disain: matt valge, hõbe ning must
– Coanda efektiga optimiseeritud õhuvool
– Inteligentne soojusandur määrab sobivaima temperatuuri
– Flash Streamer eemaldab allergeenid ja häirivad lõhnad
– Onecta rakendus: juhi õhksoojuspumpa, mis tahes asukohast rakenduse abil
– Sosinvaikne: müratase 19dB
– Integreeritud WiFi kontroller

Daikin Emura jahutus- ja küttefunktsiooniga õhk-õhk soojuspumbal on seinale paigaldatav siseseade, kaugjuhtimispult ja välisseade. Iga osa järgib Daikini disainifilosoofiat.

Kauni pehmete varjujoontega disainiga kolmanda põlvkonna Daikin Emura on kasutajasõbralikum ja sellel on nutikad lisafunktsioonid. Tänu sellele sobib see veelgi paremini kokku Euroopa arhitektuuri, tehniliste standardite ja kasutajate nõudmistega.

ELEGANTNE DISAIN

Emura seeria õhksoojuspump on segu ikoonilisest disainist ja inseneritöö tipptasemest,

mis saadaval kolmes elegantse viimistlusega värvitoonis: matt must, hõbedane & matt valge

OLEN SIIN, ET TAGADA MUGAVUS LÄBI AASTA

Vorm järgib funktsiooni… Ka Daikin Emura puhul. Kliimaseade on välja töötatud täiusliku sisekliima loomiseks ja kodu mugavamaks muutmiseks. Daikin Emura tagab suvel jahedad ja talvel soojad ruumid ning tänu õhupuhastusfunktsioonile on kodu sisekliima ka tervislik. Astuge Daikin Emura mugavustsooni…

SÄILITAN ALATI KONTROLLI, KUI SA MULLE MUID JUHTNÖÖRE EI ANNA

Daikin Emura on seadistatud tagama parima sisekliima. Muidugi saate nupule või ekraanile vajutades lihtsalt juhtimise üle võtta: Daikin Emurat saab juhtida kasutajasõbraliku kaugjuhtimispuldiga või ajast ja asukohast sõltumatult nutitelefoni paigaldatud Onecta rakenduse kaudu.

Tavaliselt on kliimaseadmed sirgete joontega. Daikin Emura on uhkelt teistsugune. Tänu kumerale esi- ja tagapaneelile on selle siseseade ainulaadselt mitmemõõtmeline. Kumerad jooned annavad aimu ühtlustatud õhuvoost ja loovad ruumis meeldiva visuaalse efekti.

Paneeli liikumine on Daikini disaintoodetele iseloomulik. Mis on Daikin Emura kliimaseadme esipaneeli liikumises nii erilist? See liigub kergelt nurga all ettepoole, andes seadmele töörežiimis uue dünaamika ja teistsugused varjujooned. Nurga all liikuv paneel mõjub tundeküllaselt.

Siseseadme paneelide kumeruste varjud äratavad Daikin Emura tõeliselt ellu, samas kui välissoojuspumba puhul kasutatakse varje pöörleva ventilaatori peitmiseks.

Lisaks kumeratele joontele ja atraktiivsele visuaalsele efektile parandab Daikin Emura kliimaseadme paneeli liikumine õhujaotust kogu ruumis. Seega kehtib Daikin Emura puhul hästi tuntud fraas „vorm järgib funktsiooni“. Iga disainidetail on läbi mõeldud.

Kas on tõsi, et soovite oma kodu ruumi maksimaalselt ära kasutada ega soovi, et kogu tähelepanu koonduks kliimaseadmele? Daikin Emura on vaid 90 cm laiune. Tänu oma kumerale kujule tundub seade veelgi õhemana.

Nutikas õhuvool

Tavaliselt on kliimaseadmed sirgete joontega. Daikin Emura on uhkelt teistsugune. Tänu kumerale esi- ja tagapaneelile on selle siseseade ainulaadselt mitmemõõtmeline. Kumerad jooned annavad aimu ühtlustatud õhuvoost ja loovad ruumis meeldiva visuaalse efekti.

Akustiline mugavus

Kas naudite kodus rahu ja vaikust kodus?
Daikin Emura töötab nii vaikselt, et selle olemasolu võib peaaegu unustada. Spetsiaalselt välja töötatud ventilaatoriga reguleeritakse õhuvoolu, et tagada suur jõudlus ja madal müratase. Nii ei ole Daikin Emurat töörežiimis praktiliselt kuulda.

Õhu puhastamine

Veedame 90% elust siseruumides. Daikin Emurasse sisseehitatud õhupuhastusfiltrite ja Flash Streamer tehnoloogia abil püütakse kinni tolmuosakesed, lagundatakse allergeenid ja eemaldatakse häirivad lõhnad. Tulemuseks on parema kvaliteediga puhtam õhk. Nii hoiab Daikin Emura kliimaseade kodu tervislikuna.

KAUGJUHTIMINE
Minimalistlik disain

Minimalistliku disainiga Daikin Emura kaugjuhtimispuldil on kumerad jooned, piksliekraan ja sinine Daikini silm. See on kompaktne ja mahub hästi kätte. Kaugjuhtimispuldi saab lihtsalt magnetiga seinale kinnitada.

Kasutajasõbralik juhtimine

Sisekliima reguleerimine on lihtne: kaugjuhtimispuldil on kõige olulisemad funktsioonid. Kõigile teistele funktsioonidele pääseb hõlpsasti ligi selge menüü või kasutajasõbraliku Onecta rakenduse kaudu

Juhi seadet ükskõik kust

Lae alla Daikin Online Controller rakendus, ühenda oma Stylish õhksoojuspump WiFi võrku ja juhtige oma kodukliimat kõikjalt. See päriselt ongi nii lihtne!

Välisseade

Daikin Emura välisseade on uue ehituse ja tipptehnoloogiaga, et selle keskkonnamõju ja teie energiaarved oleksid võimalikult väikesed. Suurem osa kasutatavast energiast tuleb välisõhust, mis on lõpmatult taastuv tasuta ressurss.

Bluevolution
Tänu järgmise põlvkonna külmaainele R-32 on Daikin Emura mõju planeedile väiksem. Kuigi R-32 on väiksema globaalse soojenemise potentsiaaliga (GWP), on see sama võimas kui tavalised külmaained, kuid on nendest energiatõhusam ja selle kasutamisel tekib vähem CO2-heiteid. Seda nimetame me Bluevolutioni tehnoloogiaks.

Kasutan energiat tõhusalt

Olenemata sellest, kas väljas on väga palav või väga külm, tahate eeldada, et kliimaseade töötab aastaringselt sama stabiilselt. Daikin Emura on loodud töötama igal aastaajal ja sellega saavutatakse aastaringselt meeldivaim sisekliima kõige energiasäästlikumal viisil: Bluevolution tehnoloogia kasutamine tagab oma klassi parima jõudluse väikese keskkonnamõju ja energiaarvega

Helista meile

Kirjuta meile

JÄLGI MEID KA SOTSIAALMEEDIAS!

Küsi pakkumist õhksoojuspump Daikin Emura
Scroll to Top