Klest soojuspumbad

Tegutseme üle Eesti

Midea Xtreme Save

Midea logo
12HRFN8

Küte kuni 60m2
Jahutus kuni 40m2

Küttevõimsus: 3.8kW

Jahutusvõimsus: 3.5kW

Garanteeritud kütmine: -25

HIND

*ilma paigalduseta

699€
  •  
soodus
18HRFN8

Küte kuni 80m2
Jahutus kuni 50m2

Küttevõimsus: 5.5kW

Jahutusvõimsus: 5.3kW

Garanteeritud kütmine: -25

HIND

*ilma paigalduseta

899€
  •  
soodus
24HRFN8

Küte kuni 130m2
Jahutus kuni 80m2

Küttevõimsus: 7.3kW

Jahutusvõimsus: 7kW

Garanteeritud kütmine: -25

HIND

*ilma paigalduseta

1129€
  •  
soodus

 

Telefoniga juhtimine

Topeltfiltreerimine

3D õhuvool

Optimeeritud ventilaator

Madal helistase

Täpne temperatuur

Puhastuse meeldetuletus

iECO-režiim

Nutikas rikete diagnostika

Õhuvoolu suuna reguleerimine

 

Midea Xtreme Save õhksoojuspump kasutab öösel vaid 2,2kWh. Tänu uuele disainile tagavad suure tõhususega ventilaatori labad ja õhukanalid sama õhuvoolu 30% väiksema võimsusega. SmartSavE täpse juhtimise algoritm võimaldab kiibil signaali paremini vastu võtta, teha täpsemat andmetöötlust ning saata kompressorile kiiremaid juhiseid. Midea Xtreme Save on sobilik nii suurtele kui väikestele ruumidele.

Energiasäästlik iECO-režiim
Režiimi aktiveerimiseks puudutage nuppu iECO. Seepeale hoiab õhksoojuspumba jahutusrežiim Teie ruumi 8 tunni vältel mõnusalt jahedana, tarbides samal ajal energiat vaid 1 kWh. Seeläbi hoiate energiat kokku kuni 71%.
Täpse juhtimise algoritm
Uuenduslik SmartSavE täpse juhtimise algoritm võimaldab kiibil signaali paremini vastu võtta, teha täpsemat andmetöötlust ning saata kompressorile kiiremaid juhiseid. See aitab inverterkompressoril energiat säästes tõhusamalt töötada.
Inverter Quattro™
Midea eksklusiivne Inverter Quattro™ tehnoloogia teeb GMCC inverterkompressorist maailma ühe parima vahelduvvoolu kompressori. Midea inverterkompressorid töötavad kõigis tingimustes võimsalt, tõhusalt, kiiresti ja stabiilselt.
Suure tõhususega ventilaatoriterad ja õhukanalid
Tänu uuele disainile tagavad optimeeritud ventilaator ja õhukanalid sama õhuvoolu 30% väiksema võimsusega. Seetõttu on Xtreme SavE energiasäästuks parim valik.
3 käiku
Midea inverteriga õhksoojuspumbad pakuvad kolme erinevat töövõimsuse valikut: 50%, 75% ja 100%. See võimaldab energiatarbimist oma äranägemise järgi reguleerida.
Välkjahutus ja 3D õhuvoolu tehnoloogia

Midea õhksoojuspump suudab õhutemperatuuri tõsta ning langetada vaid 30 sekundiga. Õhku suunav väljalaskeava liigub samal ajal nii horisontaalselt kui vertikaalselt, suunates tasakaalustatud õhuvoolu igasse toa nurka.

Integreeritud WiFi-moodul ja telefoniga juhtimine

Juhtpaneelil on integreeritud WiFi-moodul, mis võtab mobiilirakendusest vastu signaali, millega saab juhtida soojuspumpa.

MEIE KONTAKTID

Küsi pakkumist õhksoojuspump Midea Xtreme Save
Scroll to Top