Klest soojuspumbad

Tegutseme üle Eesti

Mitsubishi Electric on tehnoloogiliselt juhtiv ettevõte, mis puudutab soojuspumpasid ja õhukonditsioneere. See tähendab, et Mitsubishi soojuspumbad ja õhukonditsioneerid on kohandatud just nimelt meie põhjamaise kliima jaoks. Mitsubishil on turu kõige laiem tootevalik ja lõpmatud võimalused rahuldada just teie vajadusi siiseruumikliima suhtes.

TUTVU MITSUBISHI ÕHKSOOJUSPUMPADEGA

Õhksoojuspump Mitsubishi MSZ-RW

MSZ-RW hoiab teie kodu soojana isegi -35 külmakraadi juures ja kütab oluliselt suuremaid ruumipindu kui teised õhk-õhksoojuspumbad.

Õhksoojuspump Mitsubishi MSZ-LN

Kirigamine Style (MSZ-LN) on tõhus õhksoojuspump, mis kütab või jahutadab vastavalt vajadusele, tagades mugava ja meeldiva sisekliima. Põhiomadused nagu I-SEE sensor, öörežiim ja WiFi teevad uuest soojuspumbast tõeliselt nutika kliimaseadme.

Õhksoojuspump Mitsubishi MSZ-FT

MSZ-FT soojendab ruume tõhusalt ja märkamatult. Uus õhksoojuspump on lihtsalt paigaldatav ning sobib kõikjale, nt uuselamutesse, suvemajadesse, garaažidesse või muudesse lemmikkohtadesse.

Õhksoojuspump Mitsubishi MSZ-AY

MSZ-AY on kompaktne seinale paigaldatav soojuspumba mudel, mis sobib suurepäraselt väiksematele majadele ja suvilatele. Kui soovite kütta või jahutada suvemaja, siis on MSZ-AP sobiv seade just Teile.

Õhksoojuspump Mitsubishi Multi Split MXZ

Soe ja mugav elutoas, jahe ja mugav magamistoas ning sobiv õhutemperatuur köögis söögi valmistamisel. See on võimalik kasutades Multi Split soojuspumpasüsteemi. Multi-Split välismooduliga saab ühendada mitu eraldi juhitavat sisemoodulit.

Tee päring, anna teada rikkest, küsi lisainfot
Meie jaoks on oluline kiire ja professionaalne klienditeenindus. Selle vormi kaudu saate jätte meile teate katki läinud seadmest, oma soovist tellida seadmele hooldus või teha päring mõne huvipakkuva seadme kohta. Meie asjatundjad aitavad Teid alati rõõmuga ja vastavad Teile esimesel võimalusel.
Please enable JavaScript in your browser to complete this form.
Scroll to Top