Klest soojuspumbad

Tegutseme üle Eesti

Mitsubishi Electric on tehnoloogiliselt juhtiv ettevõte, mis puudutab soojuspumpasid ja õhukonditsioneere. See tähendab, et Mitsubishi soojuspumbad ja õhukonditsioneerid on kohandatud just nimelt meie põhjamaise kliima jaoks. Mitsubishil on turu kõige laiem tootevalik ja lõpmatud võimalused rahuldada just teie vajadusi siiseruumikliima suhtes.

TUTVU MITSUBISHI ÕHK-VESI SOOJUSPUMBADEGA

Õhk-vesi soojuspump Mitsubishi Electric Power Inverter R32 hüdro

Hüdroboks - kõik Ecodan D võimalused koos eraldiseisva veeboileriga. Vaid 80 cm kõrgune hüdroboks on ideaalne valik kitsastesse tingimustesse. Hoolimata kompaktsusest on hüdroboks varustatud paisupaagi, trsirkulatsioonipumba, vooluhulgaanduri ja tõhusa juhtsüsteemiga. Hüdroboksiga süsteemilahendus võimaldab kasutada juba olemasolevat soojaveeboilerit või valida sobiva suurusega veeboiler vastavalt sooja tarbevee vajadusele.

Õhk-vesi soojuspump Mitsubishi Electric Power Inverter R32 200L

Unikaalne Ecodan tehnoloogia vähendab oluliselt küttekulusid ja vastab täielikult säästliku kütmise ja keskkonnasõbralikkuse tulevikunõuetele. Kuna Ecodan toodab kütteenergiat minimaalse sisendenergiaga (elektrienergia), siis eraldab süsteem ka 30-50 % vähem süsinikdioksiidi kui tavapärane küttesüsteem.

Õhk-vesi soojuspump Mitsubishi Electric Zubadan hüdro

Zubadan küttetehnoloogia kindlustab püsiva küttevõimsuse -15 °C välistemperatuurini ja kütab kodu ka krõbeda pakase korral – garanteeritud küte kuni -28 °C. Zubadan õhk-vesi soojuspumbal puudub seiskumistemperatuur.

Õhk-vesi soojuspump Mitsubishi Electric Zubadan 200L

Kõik Ecodan D seeria õhk-vesisoojuspumbad omavad kaht elektrooniliselt juhitud paisventiili, mis tagavad töötamise madalatel välistemperatuuridel. Mudelid, millel on Mitsubishi Electric poolt patenteeritud küttetehnoloogia Zubadan omavad veel kolmandat elektroonilist paisventiili,
mis töötab soojuspumba puhul nagu turbotehnoloogia autol, suurendades võimsust just siis kui seda kõige rohkem vajatakse.

 

*Saadaval ka 300L boileritega mudelid

Tee päring, anna teada rikkest, küsi lisainfot
Meie jaoks on oluline kiire ja professionaalne klienditeenindus. Selle vormi kaudu saate jätte meile teate katki läinud seadmest, oma soovist tellida seadmele hooldus või teha päring mõne huvipakkuva seadme kohta. Meie asjatundjad aitavad Teid alati rõõmuga ja vastavad Teile esimesel võimalusel.
Please enable JavaScript in your browser to complete this form.
Scroll to Top