Klest soojuspumbad

Tegutseme üle Eesti

KONDITSIONEERID

Konditsioneer on jahutuseade, mis tagab ruumis värske õhu, seda samal ajal jahutades ning ruumi õhu kvaliteeti tõstes. Samuti aitab kaitsta Teid viiruste, bakterite jms soovimatute õhuosakeste eest.

Konditsioneeri kasutamine on mugav ja lihtne- piisab vaid ühest nupule vajutusest ja juba hakkab seade tootma külma õhku, millega ruumi jahutada. Tänapäeva konditsioneerid on ülimalt vaiksed ja tänu sellele sobivad kasutamiseks isegi magamistoas.

Konditsioneer Daikin Sensira

Sensira sobib tänu oma stiilsele disainile ja vaiksele tööle hästi teie kodu ja elustiiliga. Lisaks aitab turborežiim ruumi kiiresti soojaks kütta või maha jahutada, et kodus oleks alati mugav.

Konditsioneer Daikin Emura

Daikin Emura jahutus- ja küttefunktsiooniga õhk-õhk soojuspumbal on seinale paigaldatav siseseade, kaugjuhtimispult ja välisseade. Iga osa järgib Daikini disainifilosoofiat.

Konditsioneer Daikin Multi Split

Multi-Split on paindlik lahendus, mis sobib hästi piiratud välisruumiga kohtadesse, nt seintele, katustele või terassidele. Lisaks saab sellega ühendada kuni viis siseseadet, olenemata nende sarjast või stiilist.

Konditsioneer Midea Save Eco

Save Eco on varustatud Midea uusima tehnoloogiaga, mille põhirõhuks on säästlikus. Tegu on kompaktse konditsioneeriga, mille minimalistlik disain sobib igale seinale

Konditsioneer Midea BreezeleSS+

BreezeleSS+ on esimene ja senini ainus kliimaseade, millel on külgmised õhuavad. Need S-kujulised avaused töötavad koos õhulabadega, et tagada optimaalne õhuvool ja parandada selle hajumist.

Konditsioneer Midea Midea R32 Multi Inverter

Midea multisplit konditsioneerid – üks väline seade, mille külge on võimalik ühendada kuni 5 siseseadet. Selline lahendus võimaldab teil hoida kokku ruumi ja säästa fassaadi ilmet. Kõikide siseosade töörežiimi on võimalik individuaalselt reguleerida vastavalt soovile.

Konditsioneer Mitsubishi Electric MSY-TP

MSY-TP töötamine on garanteeritud välistemperatuuril kuni -25C. MSY-TP tagab temperatuuri hoidmise aastaringselt ning vähendab serveriruumide ja -seadmete võimalikku ülekuumenemise riski.

Konditsioneer Mitsubishi MSZ-EF

Kirigamine Zen on loodud sobima erineva interjööriga ruumidesse. Kas soojuspump võib olla ruumidisaini elemendiks? Ei maksa imestada, kui Kirigamine Zen on interjööri kõige pilkupüüdvam detail.

Helista meile

Kirjuta meile

JÄLGI MEID KA SOTSIAALMEEDIAS!

Tee päring, anna teada rikkest, küsi lisainfot
Meie jaoks on oluline kiire ja professionaalne klienditeenindus. Selle vormi kaudu saate jätte meile teate katki läinud seadmest, oma soovist tellida seadmele hooldus või teha päring mõne huvipakkuva seadme kohta. Meie asjatundjad aitavad Teid alati rõõmuga ja vastavad Teile esimesel võimalusel.
Please enable JavaScript in your browser to complete this form.
Scroll to Top