Klest soojuspumbad

Tegutseme üle Eesti

ÕHK-VESI SOOJUSPUMBAD

Õhk-vesiküte koosneb välisseadmest ja maja sees olevast siseseadmest. Välisosa puhul on väga tähtis, et see oleks õigesti paigaldatud ja regulaarselt hooldatud. Majasisene soojuspump ühendatakse radiaatori- või põrandaküttega ning tarbeveeboileriga, mis võib olla kas eraldi või soojuspumbaga integreeritud. Renoveeritavas majas saab soojuspumpa kombineerida ka olemasoleva küttekatlaga. Sellisel juhul on külmal ajal võimalik ise juurde küttes õhk-vesikütte elektrikulu veelgi vähendada. Õhk-vesi soojuspump annab aastas küttekuludelt kokkuhoidu 50-60% . Isegi madalate välistemperatuuride juures on kokkuhoid märgatav.

Õhk-vesi soojuspumba paigaldamine on odavam kui maasoojuspumba paigaldamine. Samas on aastane kasutegur võrreldav maasoojuspumbaga ning puudub vajadus töömahukaks maakollektori paigaldamiseks.  Õhk-vesi soojuspumba kasuks tuleks otsustada siis kui elate era- või kortermajas, Teil ei ole aias piisavalt palju ruumi ning Te armastate mugavust.

Daikin.logo

Daikin Altherma 3 õhk-vesi soojuspumbad on varustatud Bluevolution tehnoloogiaga, mis kasutavad optimaalselt uuenduslikku kompressoritehnoloogiat.

Tegu on ka esimese õhk-vesi soojuspumbaga, mis kasutab uut R-32 külmaainet.

Midea Grupp on juhtiv kodumasinate tootja, kellel on kogu maailmas 21 tootmiskeskust ja kes pakub tööd rohkem kui 150 000 inimesele. Tänu pikaajalisele kogemusele ja kõrgtehnoloogia kasutamisele oma toodetes, on Midea M-Thermal ARCTIC  õhk-vesi soojuspumbad ülivaiksed ja täis nutikaid funktsioone.

Ecodan C seeria Zubadan mudelid on varustatud unikaalse Mitsubishi Electric Zubadan küttetehnoloogiaga, mis tagab parema küttevõimsuse. Soojuspumba efektiivne töötamine on garanteeritud kuni välistemperatuurini -28°C;

Tee päring, anna teada rikkest, küsi lisainfot
Meie jaoks on oluline kiire ja professionaalne klienditeenindus. Selle vormi kaudu saate jätte meile teate katki läinud seadmest, oma soovist tellida seadmele hooldus või teha päring mõne huvipakkuva seadme kohta. Meie asjatundjad aitavad Teid alati rõõmuga ja vastavad Teile esimesel võimalusel.
Scroll to Top